اخبارمرکزی

دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران و امامان جماعت مدارس ۷ استان کشور در خمین آغاز شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، افتتاحیه دوره آموزشی طرح مبین، ویژه مدیران و امامان جماعت مدارس ۷ استان کشور روز سه شنبه بیست و سوم آبان ماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین میرصادقی امام جمعه شهرستان خمین، میکائیل باقری مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، حمید کمانکش فرماندار خمین، حسین مولوی مدیر کل آموزش و پرورش و حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در سالن اجتماعات بیت زادگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

حجت الاسلام رودبارانی، در این رابطه گفت: این طرح با محوریت ستاد اقامه نماز استان، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی و پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند، با حضور یک هزار نفر از مدیران، امامان جماعت، در اردوگاه امام خمینی (ره) شهرستان خمین در حال برگزاری است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی تصریح کرد: این دوره با حضور اساتید برجسته کشوری از مرکز تخصصی نماز قم اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این دوره آموزش از استان های مرکزی، همدان، لرستان، کرمانشاه، اصفهان، قم و قزوین هستند، افزود: این دوره از ۲۳ آبان ماه آغاز و تا ۴ آذر ماه ادامه دارد.

وی بیان کرد: در این دوره آموزشی مباحثی همچون اهمیت نماز، شیوه دعوت به نماز، شیوه جذاب سازی کلاس  و پاسخگویی و پرسمان نماز جهت ایجاد انگیزه مدیران و امامان جماعت آموزش داده می شود.

حجت الاسلام رودبارانی خاطر نشان کرد: مهمترین انگیزه ستاد اقامه نماز استان در برگزاری این برنامه عمل به  پیام مقام معظم رهبری به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز  ((مدارس را مزین کنید به نماز خوانی نوجوانان که این برترین تضمین برای سلامتی آینده جامعه است))  در جهت رونق وزینت بخشی نماز مدارس می باشد.

دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران و امامان جماعت مدارس در خمین آغاز شد

دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران و امامان جماعت مدارس در خمین آغاز شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا