اخبارتهران

نخستین مرحله دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهر تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، دوره آموزشی مبین ویژه مدیران منتخب دوره اول و دوم متوسطه “دولتی و غیر دولتیشهر تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران و دویست و پنجاه نفر از مدیران منتخب و با تدریس استاد دهشتی از اساتید مرکز  تخصصی نماز قم در تاریخ بیست و چهارم دی ماه در تالار فرهنگ برگزار شد.

در این دوره آموزشی  مدیر اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از مدیران گفت: اگر مدیران و معلمان ما در صف اول نماز جماعت حضور داشته باشند باعث انگیزه بهتر و بیشتری را در بین دانش آموزان در بر دارد و آنها را به سمت عبادت و نماز خواندن سوق می دهد.

وی گفت: طرح مبین باعث رونق بخشی به اقامه نماز در مدارس را در بردارد و مدیران مدارس یکی از اصلی ترین عوامل جذب دانش آموزان به نماز می باشند.

در ادامه استاد دهشتی به نقل از حضرت آیت الله بهجت(ره) خاطر نشان کرد: نماز تکرار هست اما تکراری نیست،  شاید خیلی از کارهای ما تکراری باشد مثل خوابیدن، خوردن و آشامیدن، اما به طور مثال نماز ظهر و عصر دیروز با نماز ظهر و عصر امروز فرق دارد.

نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی، شیوه های دعوت به نماز، نقش نماز  در تحکیم خانواده از جمله مباحث این دوره آموزشی بود.

نخستین مرحله دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهر تهراننخستین مرحله دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهر تهراننخستین مرحله دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهر تهراننخستین مرحله دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهر تهراننخستین مرحله دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهر تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا