اخباراصفهان

دوره آموزشی طرح مبین ویژه معلمان آموزش و پرورش ناحیه چهار اصفهان برگزار می شود

دوره آموزشی طرح مبین، ویژه معلمان پایه سوم دختران و پایه هشتم پسران در ناحیه چهار اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس، معلمان پایه سوم دختران و معلمان پایه هشتم پسران در مدارس ناحیه چهار استان اصفهان برگزار می شود.

در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام طبائی کارشناس ستاد اقامه نماز شهرستان اصفهان، بهبودی مسئول قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش ناحیه چهار و محمد فرخی کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز چهارشنبه سینزدهم تیر ماه برگزار شد، مقرر گردید دوره های آموزشی مبین ویژه مدیران مدارس، معلمان پایه سوم دختران و پایه هشتم پسران در تابستان جاری برگزار شود.

اساتید این دوره ها از مرکز تخصصی نماز قم اعزام و به مدت پنج روز برای تعداد ۵۰۰ نفر از فرهنگیان کلاس ها را برگزار می کنند.

دوره آموزشی طرح مبین به مدت هشت ساعت می باشد به آموزش مفاهیمی همچون شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز، مدیریت اقامه نماز در مدرسه، پیوند منزل مدرسه و مسجد، نماز شناسی، نماز و خانواده، مهارت های آموزش عملی نماز و احکام آن، شیو های پاسخ گوئی به پرسش های نماز دانش آموزان و آشنائی با ویژگی های دوران بلوغ و موضوعات متنوع دیگر می پردازد.

مسئول قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش ناحیه چهار ضمن بیان آمادگی کامل جهت برگزاری این دوره بیان داشت: آموزش و پرورش ناحیه چهار تمام تلاش خود جهت هرچه بهتر برگزار شدن این دوره را به کار می گیرد و امید است که تأثیرات این دوره در معلمان و سپس در دانش آموزان هویدا شود.

کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد نیز بیان داشت: ستاد اقامه نماز استان در زمینه برگزای این دوره تمام همکاری لازم را انجام می دهد لذا زمان برگزاری دوره را مشخص تا با مرکز تخصصی نماز قم هماهنگی لازم جهت ارسال اساتید را داشته باشیم.

دوره آموزشی طرح مبین مدارس ناحیه چهار اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا