اخبارخراسان جنوبی

برگزاری دوره آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس غیر دولتی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، هشتم مهر ماه حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز با عابدینی رئیس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی، در راستای اجرای برنامه های عملیاتی منشور اقامه نماز در مدارس غیردولتی خراسان جنوبی در محل اداره کل آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، برنامه ها و دوره های آموزشی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، ویژه دانش آموزان و معلمین را در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ نماز و شیوه های دعوت فرزندان به نماز را تشریح کرد.

کمیلی افزود: دوره آموزشی و توانمندسازی مدیران مدارس غیردولتی (طرح مبین) برنامه ریزی و با حضور مدرسین مرکز تخصصی قم و مشهد در آبان ماه برگزار شود.

در ادامه عابدینی رئیس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن خیر مقدم گزارشی از فعالیتها و برنامه های فرهنگی با محوریت نماز ارائه کرد.

وی افزود: ازابتدای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به صورت دو روز در هفته با حضورمدیر ستاد اقامه نماز استان نماز ظهر و عصر در مدارس اقامه و پس از آن نشست و گفتمان های دانش آموزی به منظور حضور آگاهانه نسل نو در احیای فرهنگ نماز برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا