اخباراصفهان

کارگاه آموزشی طرح مبین ویژه مدیران مدارس شهرستان کوهپایه برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین علوی: درک صحیح از شرایط کنونی شخصیت دانش آموزان و شناخت نیازهای معنوی آنها مقدمه تبلیغ و ترویج نماز در مدارس است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در آستانه ورود به سال تحصیلی جدید، کارگاه آموزشی نماز با عنوان مدیریت ترویج فرهنگ نماز در مدارس” طرح مبین” با شرکت مدیران مدارس شهرستان کوهپایه در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

این دوره آموزشی روز دوشنبه بیست و هفتم شهریور ماه با تدریس حجت الاسلام والمسلمین سید حسین علوی از روحانیون شهر قم برگزار شد.

در ابتدای کارگاه رضا منظوری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بیان کرد: برای ترویج و تبلیغ نماز، ایجاد شرایط گفتمان دینی و مذهبی با خانواده ها مقدمه ای جهت ورود به عرصه نماز در مدارس می شود.

وی ادامه داد و گفت: برگزاری دوره آموزش نماز برای معلمان نیز باید در دستور کار شما مدیران قرار داشته باشد که این امر قدم دوم برای تبلیغ امر نماز می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین علوی در کارگاه آموزشی طرح مبین گفت: درک صحیح از شرایط کنونی شخصیت دانش آموزان و شناخت نیازهای معنوی آنها مقدمه تبلیغ و ترویج نماز در مدارس است.

وی به اهمیت ایجاد هویت دینی اشاره نمود و بیان داشت: با شناخت شرایط دانش آموزان برا آنان یک هویت دینی بسازید تا بواسطه آن بتوانید معارف دینی به خصوص امر نماز را به آنان بچشانید.

کارگاه آموزشی طرح مبین کوهپایه اصفهان

کارگاه آموزشی طرح مبین کوهپایه اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا