اخبارخراسان شمالی

دوره آموزشی مبین ویژه مدیران مدارس غیر دولتی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، دوره آموزشی مبین ویژه مدیران مدارس غیردولتی خراسان شمالی نوزدهم بهمن ماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیر کل آموزش و پرورش، معاونت پرورشی اداره کل و مدیران مدارس غیر دولتی سطح استان در محل کانون شهید باهنر بجنورد برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان دوره آموزشی “مبین” را فرصت مغتنمی دانست و اظهار داشت: برگزاری دوره آموزشی مبین که در سالهای گذشته برای مدیر مدارس دولتی برگزار شده بود برکات فراوانی داشت و خوشحالیم که ضمینه برگزاری این دوره برای مدیران مدارس غیر دولتی نیز فراهم گردید.

حجت الاسلام احمدی فرد با اشاره به نقش مهم مدیران در تربیت نسل آینده تاکید کرد: شما مدیران نقش مهم وکلیدی در تربیت نسل آینده دارید و هر چه اهتمام شما بر ترغیب دانش آموزان به امور دینی و واجبات بیشتر شود یقینا تاثیر بسزایی در آینده آنها دارد.

وی با تاکید بر این موضوع که مهیاسازی فضای مدارس برای اقامه نماز یکی از وظایف مدیران مدارس است، افزود: مدیری که دغدغه واجبات و بخصوص نماز دانش آموزان را دارد باید در جهت فراهم نمودن زمینه برگزاری نماز جماعت در آموزشگاه خود چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ دعوت دانش آموزان به نماز از هیچ اقدامی دریغ نکند.

اکبری مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز با اشاره به اهمیت نماز در مدارس گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در پیام خود به اجلاس سراسری نماز تاکید داشتند وظیفه بزرگی بر دوش معلمان و مجموعه آموزش و پرورش است که امیدواریم با تلاش شما مدیران دلسوز بتوانیم به بهترین نحو این مسئولیت خود را انجام دهیم.

دوره آموزشی مبین خراسان شمالی دوره آموزشی مبین خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا