اخبارچهارمحال و بختیاری

دوره آموزشی شیوه‌های فرهنگ‌سازی نماز در مدرسه(مبین) در شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، دوره آموزشی طرح مبین با هدف اجرای طرح جامع تقویت فرهنگ اقامه نماز در مراکز آموزشی و تربیتی و به منظور توانمندسازی مدیران مدارس، در روزهای شنبه و یکشنبه، ششم و هفتم آبان ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان شهرکرد، با حضور حجت الاسلام آقاشاهی از اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

این دوره آموزشی با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی اقامه نماز و کاهش مستمر عوامل تضییع کننده نماز در مدارس و افزایش مستمر آگاهی مدیران نسبت به آثار، آداب و احکام نماز و نقش ها و مسئولیت های آنها و ترویج و اشاعه فرهنگ نماز و فراگیر نمودن این فرضیه الهی در بین دانش آموزان و والدین آنان برگزار شد.

ترویج و اشاعه فرهنگ نماز و فراگیر نمودن این فریضه الهی در مدیران مدارس، دانش آموزان و اولیای آنان از دیگر اهداف این دوره بود.

این دوره آموزشی ویژه مدیران مدارس متوسطه دوم دختر و پسر مدارس غیردولتی و هیئت امنایی در ۱۶ ساعت به صورت حضوری برگزار شد.

سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل نمازشناسی شیوه‌های دعوت دانش آموزان به نماز خانواده و نماز مدیریت اقامه نماز در مدرسه و پیوند منزل مدرسه و مسجد بود.

دوره آموزشی شیوه‌های فرهنگ‌سازی نماز در مدرسه(مبین) در شهرکرد برگزار شد.

دوره آموزشی شیوه‌های فرهنگ‌سازی نماز در مدرسه(مبین) در شهرکرد برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا