اخبارقزوین

مدیر سازمان حج وزیارت استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، موسوی مدیر ستاد اقامه نماز با حجت الاسلام و المسلمین افشار مدیر سازمان حج و زیارت روز دوشنبه ۲۸ آذرماه دیدار کرد.

موسوی پس از خیر مقدم و تشکر از تشریف فرمایی گفت: حج زیارت با خود خداست و نوشیدن آب زمزم نشاط بالایی را برای انسان به ارمغان می آورد. هم چنین است نماز در این مکان مقدس که لذت حرف زدن با خدا را انسان بیشتر درک می کند.

وی در ادامه تأکید کرد: باید به چند امر در این مورد توجه کرد اینکه از روحانیونی استفاده کرد که دارای علمیت لازم باشند و هم چنین دارای ذوق و استعداد در این امر باشند.

موسوی ادامه داد: در تجربه هایی که برای بنده در این امر اتفاق افتاد که افرادی پس از مراجعت از حج علم پیدا میکردند که وضو یا قرائت و یا اعمال دیگر اشتباه بوده، ببینید امر تصحیح قرائت و آموزش اعمال وضو و غسل که من جمله از مقدمات نماز است را اگر آموزش داده شود بسیاری از مشکلات حل میشود.

مدیر ستاد اقامه نماز بیان داشت: علاقه به خدمت به زائر در روحانیت باید موج بزند زیرا کسی که به زیارت میرود با مسافر عادی متفاوت است و تکریم زائر تکریم ائمه در عتبات و تکریم خدا در حج است.

در ادامه مدیر سازمان حج و زیارت گزارشی از عملکرد داد و گفت: نسبت به اینکه در ارزیابی گذشته نسبت به سال های پیش این سازمان افت داشته ما امور فرهنگی را در اداره و مخصوصا در امر نماز با جدیت پیگیر هستیم، تجهیز نماز خانه به قرآن و مفاتیح و موارد مورد نیاز برای نمازگزاران و شرکت حداکثری کارمندان در مسابقات و برنامه های فرهنگی را در دسنور کار داریم.مدیر سازمان حج وزیارت استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد مدیر سازمان حج وزیارت استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد مدیر سازمان حج وزیارت استان قزوین با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا