اخبارسمنان

مدیر ستاد اقامه نماز استان با نماینده ولی فقیه در راستای برنامه ریزی برگزاری اجلاسیه استانی نماز دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان به همراه حجت‌الاسلام و المسلمین قاسم نوروزپور رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان با حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در روز پنجشنبه ۱۷ آذرماه ۱۴۰۱ دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین در شروع جلسه ضمن تقدیر و تشکر به ارائه گزارشی از برنامه های اجراء شده ستاد اقامه نماز در ادارات استان پرداخت .

وی بیان کرد طبق سنوات گذشته و تفاهم نامه های امضاء شده بین ستاد اقامه نماز کشور با وزارت کشور اجلاسیه استانی نماز با مدیریت ستاد و با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی و استانداری سمنان در دی ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

شمس الدین تاکید کرد: با توجه به اتفاقات اخیر جامعه در ماه های اخیر و با توجه فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه نیروهای انتظامی فراجا امسال با همکاری عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان، اجلاسیه استانی سمنان و تجلیل از برترین های نمازی ادارات و پرسنل نیروهای انتظامی برگزار می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزپور بیان کرد : ما در ستاد فرماندهی انتظامی استان با کمال میل و افتخار میزبانی اجلاسیه استانی سمنان را برعهده می گیریم و خدمت به نماز را وظیفه خود میدانیم.

نوروزپور بیان گفت: مهمان و سخنران این مراسم به توجه به اخذ تصمیمات قبلی حجت حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا است و با حضور خانواده های شهدای مدافع امنیت استان که در اتفاقات اخیر به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند برگزار و از این خانواده ها به رسم یادبود تقدیر و تشکر می شوند.

نوروزپور تاکید کرد: سیر و سلوک تمامی شهدا با عشق و تأسی از سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین برپا نگهداشتن نماز بوده است .

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی ضمن تقدیر و تشکر از دو مجموعه ستاد اقامه نماز و عقیدتی سیاسی فرماندهی استان سمنان ابراز داشت : برگزاری همایش و اجلاسیه های استانی تقدیر و تشکر از برترین های نمازی استان ها در ادارات باعث ترویج و ترغیب دیگر کارکنان می شود .

نماینده ولی فقیه اذعان داشت: باید جامعه به سمت و سوی برود که تمامی ادارات، مراکز نظامی، آموزشی و … ترویج و توسعه نماز را وظیفه خود بدانند و مدیران نقش اصلی این اتفاق بزرگ را برعهده دارند.

وی تاکید کرد : همکاری ستاد اقامه نماز با فرماندهی انتظامی استان می تواند اتفاق های خوب دیگری را در جامعه رقم بزند و محبوبیت این ارگان نظامی را افزایش دهد.

مطیعی افزود : هم جهت شدن با نماز ضامن سلامتی اخلاقی و روحی جامعه می شود؛ به گونه ای که افراد جامعه از نظر اخلاقی و روحی سلامت باشد موراد بسیاری از بزه های اجتماعی کاهش پیدا می کند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با نماینده ولی فقیه در راستای برنامه ریزی برگزاری اجلاسیه استانی نماز دیدار کردند مدیر ستاد اقامه نماز استان با نماینده ولی فقیه در راستای برنامه ریزی برگزاری اجلاسیه استانی نماز دیدار کردند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا