اخبارقزوین

مدیر ستاد اقامه نماز قزوین با ائمه جمعه شهرستانها دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، موسوی مدیر ستاد اقامه نماز با ائمه جمعه شهرستانها در مورخه ۱۲ آذر ماه در محل دفتر امام جمعه شهرستان الوند دیدار کرد.

وی پس از عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و تشکر از تشکیل جلسه و اهتمام به امر نماز موسوی گفت: چند امر را به شما پیشنهاد میکنم اینکه برای اقامه نماز برنامه داشته باشید و اگر مفید واقع شد اطلاع رسانی شود و در سطح استان و بلکه در کشور از طرح شما استفاده شود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز به فرمایشات مقام معظم رهبری حفظه الله اشاره کرد و گفت: ایشان سخن درست و به جایی فرموده‌اند: «که همه ی همت خویش را بر ان بگمارید که نماز را به درستی بشناسانید» اگر مومنین ارزشهای نماز را به خوبی بشناسند در عمل خود دچار لغزش نمی‌شوند.

وی تأکید کرد: آنچه از وضعیت افراد و خانواده ها و جامعه مشخص است کمرنگ شدن نماز مخصوصاً نماز صبح است و شرکت مسئولین در نماز جماعت صبح در مساجد یکی از روشهای احیا و پر رنگ کردن نماز است.

وی در ادامه افزود: اگر مشکلی گریبان گیر جامعه و مردم شود همه‌ی طرح ها و برنامه ها از مهندس و روانشناس و جامعه شناس پذیرفته میشود ولی برنامه خدا پذیرفته نمی‌شود، خداوند در قرآن فرموده إن الصلاه تنهی عن الفهشاء و المنکر اگر میخواهید در خانواده و جامعه فهشا ومنکر کم شود رو به نماز بیاورید.مدیر ستاد اقامه نماز قزوین با ائمه جمعه شهرستانها دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز قزوین با ائمه جمعه شهرستانها دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز قزوین با ائمه جمعه شهرستانها دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا