اخبارتهران

از نمازخانه ایستگاه مترو محمد شهر (ماهدشت) بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، عسکری کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی اقامه نماز استان تهران به همراه میراحدی و صیفی از مسئولین ایستگاه مترو محمدشهر(ماهدشت ) و صانعی مسئول ایمنی خط ۵ شرکت بهره‌برداری مترو تهران از نماز خانه و وضو خانه این ایستگاه در تاریخ بیست و دوم آبان بازدید کردند.

این بازدید در پی ارسال گزارشات مردمی از دور بودن مسیر نمازخانه و وضو خانه  فعلی ایستگاه مترو محمدشهر از محوطه مترو که  باعث مشکلاتی شده بود انجام شد.

عسکری ضمن بازدید از سرویس‌های بهداشتی و همچنین نمازخانه فعلی ایستگاه گفت: متأسفانه با توجه به گزارشات مردمی و نیز بازدید امروز می‌توان تأیید کرد که محل فعلی نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی مجموعه مناسب نمازگزاران نیست و باید نسبت به بهسازی آنها در اسرع وقت اقدام شود.

وی گفت: از آنجایی که محل فعلی نمازخانه فاصله طولانی‌ای هم با خود ایستگاه و هم با سرویس‌های بهداشتی دارد و گلایه مردم بسیار به‌جا و به حقّ است و بایستی تدبیری اتخاذ گردد.

میراحدی مسئول ایستگاه محمدشهر ضمن تأیید ایراد رئیس اداره برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی نسبت به وضعیت سرویس‌های بهداشتی گفت: علیرغم پاکسازی و بهسازی روزانه سرویس‌های بهداشتی متأسفانه با توجه به نبود نیروی نگهبان در محوطه، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه شاهد سرقت وسایل از سرویس‌های بهداشتی و بعضاً نمازخانه در صورت باز بودن درب آن هستیم.

میراحدی افزود: متأسفانه زمین و محوطه ایستگاه در اختیار استانداری البرز، و مجموعه مترو محمدشهر زیر نظر شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه فعالیت می‌کند؛ همین امر موجب عدم هماهنگی در برخی امور مجموعه شده است.

در ادامه عسکری به همراه مسئولین ایستگاه به جانمایی اماکنی در داخل و بیرون محوطه ایستگاه پرداختند و مقرر شد که در داخل مجموعه ایستگاه دو نمازخانه مجزاء برای آقایان و بانوان در اسرع وقت احداث گردد.

بازدید از نماز خانه ایستگاه مترو محمد شهر (ماهدشت)بازدید از نماز خانه ایستگاه مترو محمد شهر (ماهدشت)بازدید از نماز خانه ایستگاه مترو محمد شهر (ماهدشت)بازدید از نماز خانه ایستگاه مترو محمد شهر (ماهدشت)بازدید از نماز خانه ایستگاه مترو محمد شهر (ماهدشت)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا