لرستان

کمیته نظارت بر نمازخانه ها و مساجد بین راهی استان لرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کمیته نظارت بر نمازخانه ها و مساجد بین راهی با حضور استاندار، حجت الاسلام والملسمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز و دیگر اعضای کمیته نظارت در تاریخ سی ام بهمن در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در جلسه کمیته نظارت بر نمازخانه ها و مساجد بین راهی اظهار داشت: با توجه به مصادف شدن روزهای ابتدایی ایام نوروز با ماه مبارک رمضان، پیش بینی می شود سفرهای نوروزی زودتر از موعد آغاز شود. بنابراین باید آمادگی نسبی را در استان داشته باشیم.

وی گفت: مقرر شد کارگروه نظارتی تشکیل شود و از عملکرد دستگاه‌ها بازدیدهایی به‌عمل آید تا اوایل اسفند آماده کاملی در ارتباط با سفر داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در کمیته نظارت بر نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی در استان اظهار داشت: نظارت‌ها شروع شده‌است و متأسفانه مانند سنوات قبل با مشکلاتی در این خصوص روبه‌رو هستیم مانند عدم نظافت سرویس‌های بهداشتی، بسته بود بودن درب نمازخانه‌های بین راهی نبود،وسایل گرمایشی در برخی از نمازخانه‌ها و تبدیل شدن برخی از نمازخانه‌ها به انبار که در این خصوص تذکرات لازم به دستگاه‌های مربوطه داده‌شده است.

وی تصریح کرد: آن‌چه که مهم‌ترین مشکل در نمازخانه‌ها بین راهی  است نبود متولی می باشد و در طول سال در ایام اربعین و سفرهای نوروزی مشکل خاصی نیست اما متأسفانه بعد از ایام به‌خاطر نبود متولی مشخص مشکلات مذکور به وجود می‌آید.

چراغی در پایان اظهار داشت: اپلیکیشن راه نماز به جهت دسترسی آسان مسافران راه‌اندازی شده‌است که به‌زودی اطلاعات نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی در این نرم‌افزار بارگذاری خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا