مرکز تخصصی نماز

جلسه پایش مستمر و سالیانه مخاطبین نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، اولین جلسه پایش مستمر و سالیانه مخاطبین نماز، با حضور چند نفر از اساتید مجرب این مرکز روز چهارشنبه نوزدهم مهرماه در مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

حجت الاسلام خجسته، مسئول اداره پژوهش و تولید مرکز تخصصی نماز، در گفتگو با روابط عمومی گفت: علم به فضای آماری نقطه شروع هر کاری است و لازمه‌ی کار صحیح و صواب، برخورداری از آمار به روز و دقیق می باشد لذا تصمیم داریم جامعه آماری دقیقی نسبت به اهتمام نماز در جامعه جمع آوری کنیم.

مسئول اداره پژوهش و تولید مرکز تخصصی نماز، با اشاره به اهداف این جلسات گفت: هدف مرکز تخصصی نماز از این جامعه آماری، در جهت پیشبرد اهداف بلند مدت این مرکز می‌باشد و اینکه بتوانیم کار موفق و برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم و فعالیت در عرصه ترویج فرهنگ نماز در جامعه را درست انتخاب کنیم.

وی در پایان افزود: جهت اقدام مناسب در عرصه نماز، نیاز به دو جامعه آماری داریم؛ جامعه آماری اول؛ داشته‌های محتوایی ماست، اینکه ما در زمینه نماز، چه محتواهایی از قبیل مکتوبات و غیر مکتوبات، چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی در دست داریم  و نواقص ما در این زمینه چیست؟.

جامعه آماری دوم، جامعه آماری مخاطب می‌باشد؛ یعنی اینکه ما فهم دقیقی از رویکردهای مخاطبین داشته باشیم حالا چه در حیطه دانش آموزی و دانشجویی و چه درحیطه ی مدیران و معلمان و چه در حیطه‌ی والدین، بعضاً با نگاه به قشر خاص مثل کارمند و کارگر و مانند اینها، تا با وجود این جامعه آماری به صورت دقیق تر و کاربردی‌تر فعالیت و برنامه های خود را پیش ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا