اخبارگلستان

اولین دوره آموزشی «مدیریت مسجد» ویژه مدیران کانون های مساجد گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان به نقل از خبرگزاری شبستان، مهدی بیکی در حاشیه این دوره آموزشی گفت: اولین دوره آموزشی «مدیریت مسجد» ویژه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان با همکاری ستاد اقامه نماز استان در روز دوشنبه یکم اسفند ماه به مدت دو ساعت توسط حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا از اساتید مجرب از مشهد مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری بهارستان شهرستان گرگان برگزار شده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان افزود: هدف از برگزاری این دوره توانمندسازی مدیران کانون های مساجد استان و بروز کردن آنها در عرصه مدیریت فرهنگی مسجد است.

اولین دوره آموزشی «مدیریت مسجد»

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مدیران کانون های مساجد به صورت خودجوش و دلی نسبت به فعالیت در مسجد همت دارند و ممکن است هر ساله جابجایی هایی در ارکان مدیریت مسجد پیش بیاید، بنابراین ما نیازمند یکسری از آموزش های مفید و مستمر هستیم که نیروهای جدید که عهده دار مدیریت مسجد هستند، نسبت به مبانی مدیریت فرهنگی در مسجد آشنا باشند.

بیکی اظهارداشت: این دوره به صورت حضوری ۴۰ نفر از مدیران کانون های استان را آموزش می دهد اما امکانی فراهم شده است که علاقمندان بتوانند به صورت پخش مستقیم از طریق یکی از شبکه های مجازی داخلی به این کلاس آموزشی متصل شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا