فارس

بازدید نماینده مردم استان فارس از مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل عباس(ع) شهرستان نیریز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و چهارم بهمن ماه، از مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل عباس (ع) شهرستان نیریز، با حضور آیت الله احمد بهشتی نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام حسینی دبیر اقامه نماز شهرستان سروستان، مسعودی دبیر اقامه نماز شهرستان نیریز بازدید شد.

آیت الله احمد بهشتی نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری از مسجد بین راهی حضرت ابوالفضل عباس(ع) که در مسیر جاده ترانزیتی جنوب به سمت شمال قرار گرفته است، بازدید کرد و از روند پیشرفت آن مطلع شد.

مسعودی گفت: مسجد حضرت ابوالفضل عباس(ع) در مسیر جاده ترانزیتی جنوب در شهرستان نیریز قرار گرفته است که در جهت خدمت رسانی به مسافران ساخته شده است. با پیگیری های لازم طرح سنگ فرش مسجد به مساحت حدود هزار متر مربع در حال ساخت می‌باشد.

مسجد بین راهی حضرت فارس

در ادامه آیت الله بهشتی گفت: طبق آیه شریفه قرآنإِنَّمَا یَعْمُرُ مَسَاجِدَ اللّهِ مَنْ آمَنَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ نقطه قوت انسان اعتقاد به آخرت می‌باشد و این در کسانی نهفته شده است که خانه های خدا را آباد می‌کنند. این مسجد با توجه به اینکه در نقطه مهمی قرار گرفته است لازم است هر چه سریع تر توسعه یافته و از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار شود.

خاطرنشان میشود مسجد ابوالفضل عباس شهرستان نیریز از مساجد مهم و برخوردار استان فارس می‌باشد که در مسیر مهم جاده جنوب کشور قرار گرفته است.

مسجد بین راهی حضرت فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا