اخبارالبرز

جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز، کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد، مدیر کل راهداری، مدیر کل و معاون گردشگری، مشاور استاندار، معاون راه و شهرسازی، مدیرکل پخش فراورده های نفتی و مسئول فرهنگی استانداری در مورخ سی ام بهمن ماه در دفتر معاون توسعه استاندار برگزار شد.

حدادپور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، در ابتدای این جلسه با تبریک ایام و تشکر از مدیران کل دستگاههای اجرائی برای حضور در این جلسه و داشتن دغدغه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی از افراد حاضر در این جلسه قدردانی کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز مرادی به تشریح وضعیت مساجد و نمازخانه های بین راهی پرداخت و مشکلات مالکیتی و نداشتن متولی در اکثر این مساجد را از مشکلات اصلی در این حوزه دانست.

سپس کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز گزارشی از بازدیدهای میدانی و وضعیت مساجد، نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی در محورهای مواصلاتی استان به حضار گزارشی ارائه کرد.

در ادامه این جلسه مدیر کل راهداری ضمن تقدیر و تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز جهت اهتمام در رسیدگی به وضعیت مساجد و نمازخانه های بین راهی گفت: طی سال جاری بیش از ششصد بازدید از دوازده مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی صورت پذیرفته است.

وی افزود: این بازدیدها از لحاظ تعداد در کشور مقام اول را دارد و الحمدالله هیچگونه مشکلی در نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی گزارش نشده است.

زندی فر در خصوص مساجد بین راهی افزود: در صورت احراز مالکیت این مساجد به راهداری، این اداره کل به فوریت آمادگی ساماندهی و مناسب سازی آنهارا دارد.

در پایان در این جلسه از مدیر کل راهداری به دلیل اهتمام ویژه در امر نگهداری نمازخانه مجتمع های رفاهی و کسب رتبه برتر در سامانه سجاده تقدیر شد و مصوباتی در خصوص مباحث مطرح شده به تصویب رسید که تا پایان امسال باید اجرائی گردد.

جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی برگزار شد جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی برگزار شد جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی برگزار شد جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا