اخبارقم

استمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی استان قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان، از استمرار بر نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی تا نیمه اول فروردین‌ماه خبر داد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در گفت و گو با روابط عمومی این ستاد به تشریح برنامه‌‌های ستاد اقامه نماز استان در ایام نوروز پرداخت و گفت: نظارت مستمر بر مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی از اهم برنامه‌‌های انجام شده است.

وی افزود: این بازدید‌ها از دهه سوم اسفندماه و با حضور همه ‌جانبه دستگاه‌های ذیربط انجام می‌شود که بحمدالله نتیجه رو به رشدی را در استان رقم زده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه از تشدید نظارت‌ها بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در ایام نوروز خبر داد و گفت: کارگروه نظارت استان با هدف بهبود خدمات‌دهی به زائرین به صورت روزانه از محل اقامه نماز در محور های مواصلاتی استان بازدید می‌کنند.

استمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در قماستمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در قماستمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در قم

حجت الاسلام عرب‌پور در ادامه بر نظارت بر اماکن اقامتی اشاره کرد و گفت: نمازخانه‌های موجود در هتل ها، مهمانپذیر‌ها و دیگر اماکن اقامتی از دیگر اماکن تحت نظارت کارگروه نظارت استان است.

نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های اماکن اقامتینظارت بر مساجد و نمازخانه‌های اماکن اقامتی

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه به بازدید از نمازخانه‌ بوستان‌های موجود در مسیر زائرین اشاره کرد و گفت: نمازخانه‌ بوستان های در مسیر زائرین در زمان فضیلت نماز به زائرین خدمات‌دهی می‌کنند.

استمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در قم

وی همچنین با اشاره به نظارت مستمر از نمازخانه‌ ایستگاه‌های راه آهن گفت: نمازخانه‌های موجود در ایستگاه‌های راه آهن استان، از وضعیت مطلوبی برخوردار است که رضایت مسافرین را نیز به همراه داشته است.

نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های راه آهن نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های راه آهن

وی در پایان به خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر اشاره کرده و گفت: خیمه‌های نماز از دیگر اماکنی است که در ایام نوروز به زائرین خدمات‌دهی می‌کند.

استمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در قم استمرار در نظارت بر مساجد و نمازخانه‌های بین راهی در قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا