لرستان

بازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آباد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی به همراه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آباد در تاریخ سی ام مرداد ماه بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در خصوص بازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آباد اظهار داشت: در تمامی موکب های اربعین استان لرستان در سه نوبت نماز اقامه شود، حتما به این مسئله در ایام اربعین توجه زیادی باید شود و هر موکب باید علاوه بر استقرار روحانی برای اقامه نماز، زمینه و امکانات لازم را برای پخش اذان و قرآن نیز را فراهم و دستگاه های اجرایی استان نیز در این زمینه حمایت کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان، آراستگی فضای درونی نمازخانه‌ها، غبارروبی، نظافت و بهداشت نمازخانه‌های تحت مدیریت دستگاه‌های مختلف، توجه به سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعمیر و رعایت بهداشت وضوخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی، تکمیل امکانات نمازخانه‌ها و داشتن متصدی متعهد در این قسمت‌ها را از جمله مواردی دانست که لازم است به ویژه در ایام اربعین در مساجد و نمازخانه‌های بین راهی مورد توجه قرار گیرند.

چراغی در پایان گفت: این کار در تداوم حرکت مردم عراق است که در مسیرهای نجف تا کربلا، کاظمین تا نجف و کاظمین تا کربلا این حرکت شکل گرفته و به یک فرهنگ برای مردم ما تبدیل شده که از خداوند خواستاریم که توفیق حرکت در این راه را در سال‌های آینده نیز نصیب ما کند.

بازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آباد

بازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آبادبازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آبادبازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آبادبازدید از نمازخانه ها، مساجد و موکب های بین راهی ورودی شهرستان خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا