اخبارچهار محال و بختیاری

از مساجد و نمازخانه های بین راهی چهارمحال و بختیاری بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز پنج شنبه، دوم فروردین ماه، در گفتگو با روابط عمومی ستاد، از بازدید و نظارت بر مساجد و نمازخانه ها بین راهی و مجتمع های خدماتی رفاهی چهارمحال و بختیاری در مرحله اول خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن اشاره به بازدید و نظارت از نمازخانه های بین راهی شهرستان های چهارمحال و بختیاری گفت: با همکاری دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان ها و فرمانداری ها، جهت رفاه حال نمازگزاران و مسافران در ماه مبارک رمضان و ایام عید نوروز، تمام تلاشمان بر این است که اکثر نواقص و ضعف های نمازخانه ها و مجتمع های خدماتی بین راهی استان رفع شوند.

وی افزود: طی مذاکرات تلفنی و شفاهی با مسئولان مربوطه در شهرستان ها مقرر شد، تا زمان دیگر بازدید از مساجد و نمازخانه های بین راهی، نواقص و ضعف های نمازخانه ها رفع گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: با توجه به حضور گردشگران و مسافران در مناطق گردشگری استان، نمازخانه های مناطق گردشگری مورد بازدید ویژه ای قرار گرفتند، که خوشبختانه اکثر این مساجد و نمازخانه ها، نسبت به سال های گذشته از تجهیزات مناسبی برخوردار بودند.

حجت الاسلام کریمی خاطر نشان کرد: اکثر نمازخانه های پمپ بنزین های استان، دارای شرایط مناسب جهت اقامه نماز بودند، ولی باید جهت رفاه حال نمازگزاران، در برخی از این نمازخانه ها فرش ها و تجهیزات کهنه و فرسوده تعویض شود.

از مساجد و نمازخانه های بین راهی چهارمحال و بختیاری بازدید شد

از مساجد و نمازخانه های بین راهی چهارمحال و بختیاری بازدید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا