اخبارخراسان رضوی

از مساجد و نمازخانه های محورهای مواصلاتی به مشهدالرضا بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، از مساجد و نمازخانه های محورهای مواصلاتی به مشهدالرضا با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای کمیته خدمات سفر یکشنبه دوازدهم فروردین ماه بازدید شد.

با حضور حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، کارشناس نظارت، برنامه ریزی و ارزیابی و اعضای کمیته خدمات سفر از مجتمع های خدمات رفاهی محورهای مواصلاتی به مشهدالرضا بازدید و با متولیان نمازخانه ها به گفتگو نشستند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از متولیان مجتمع های بین راهی به برخی از مشکلات مانند کمبود آب، ایجاد نانوایی برای زایرین بدلیل تردد زیاد، حمایت و سرعت در انجام امور اداری، تخصیص وام توجه به خادمین مساجد میان راهی بدلیل خدمات شبانه روزی و.. پرداختند.

وی در پایان یاد آور شد مشکلات و ظرفیت ها به مسئولین امر منعکس خواهد شد و مسئله نگهداری با کیفیت مساجد و نمازخانه های میان راهی در جلسه قرارگاه مطرح شد.

در این بازدید ها، آراستگی، سلامت وضعیت سیستم گرمایشی و سرمایشی نمازخانه ها، رعایت بهداشت وضوخانه ها و سرویس های بهداشتی مورد ارزیابی قرار می گیرد و مشکلات و نواقص به سازمان های مربوطه منعکس می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا