اخبارکردستان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز کردستان از نمازخانه های راه های مواصلاتی

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: مجتمع خدماتی رفاهی آسایش واقع در مسیر سنندج به دیواندره از هر نظر مرتب و مناسب بود و لازم است از متولیان این مجتمع تقدیر و تشکر بعمل آید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، ششم فروردین ماه در راستای وظایف ذاتی ستاد اقامه نماز و وظایف کمیته ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان، اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز از چند مجتمع خدماتی رفاهی، جایگاه سوخت و رستوران ها در مسیر جاده سنندج به دیواندره بازدید کرد.

در این بازدیدها شرایط و امکانات نمازخانه اعم از فرش مناسب، قرآن و کتب ادعیه، سجاده، مهر، وسایل گرمایشی و… و همچنین وضعیت سرویس های بهداشتی از نظر داشتن نظافتلازم، صابون مایع، شیر آلات سالم، آب گرم و… مورد بررسی قرار گرفت و در جاهایی که وضعیت مناسب بود از مسئولین ذی ربط قدردانی و تشکر شد و در مواردی که اشکالاتی وجود داشت راهنمایی ها و تذکرات لازم داده شد که در اسرع وقت مشکلات برطرف شود.

همچنین به گفته اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان، مجتمع خدماتی رفاهی آسایش واقع در مسیر سنندج به دیواندره از هر نظر مرتب و مناسب بود و لازم است از متولیان این مجتمع تقدیر و تشکر بعمل آید.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمازخانه های راه های مواصلاتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا