اخباراصفهان

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان از مجتمع های بین راهی بازدید کرد

با توجه به نزیک شدن ایام نوروز و شروع مسافرت های نوروزی مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان از مجتمع های بین راهی غرب استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه از مساجد و مجتمع های بین راهی منتهی به شهرستان های سیاحتی چادگان، فریدن و فریدونشهر بازدید کرد.

وی در پیرامون این بازدید بیان داشت: وضعیت خدمات دهی و نظافت مساجد و مجتمع های بین راهی استان اصفهان مورد مطلوب است اما با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و شروع مسافرت های نوروزی مسئولین مجتمع ها باید جهت رفاه حال مسافرین خدمات بهتری ارائه کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: بازدید میدانی از این مجتمع ها به صورت مستمر توسط مسئولین شهرستان ها موجب تقویت کیفیت خدمات می شود.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر اظهار داشت: بازدید از نمازخانه ها، مساجد و سرویس های بهداشتی مجتمع های درون و برون شهری وظیفه ستاد اقامه نماز است و در صورت مشاهده عدم نظافت بعد از اظهار تذکر، برخورد لازم صورت می گیرد.

وی بیان کرد: در این ایام بازدید ها به صورت هفتگی انجام می شود و در صورت مشاهده عدم رعایت حقوق مسافرین در مجتمع های بین راهی برخورد مناسب با مسئولین صورت می گیرد.

رنجبر تصریح کرد: مسافرین می توانند با بارکد هایی که در نمازخانه ها و مساجد بین راهی قرار گرفته نظرات و شکایات خود را در سامانه راهنماز ثبت کنند.

مساجد و مجتمع های بین راهی استان اصفهان

مساجد و مجتمع های بین راهی استان اصفهان

مساجد و مجتمع های بین راهی استان اصفهان

مساجد و مجتمع های بین راهی استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا