اخبارقم

جلسه هیات امنای مساجد بین راهی الجهاد و الاجتهاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هیات امنای مساجد بین راهی الجهاد و الاجتهاد صبح دوشنبه، یازدهم دی ماه، با حضور مدیر هماهنگی امور رفاهی زائرین استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز، معاون توسعه مدیریت و منابع راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به خدمات دهی این مساجد به مسافرین بیش از ۱۷ استان گفت: این مساجد در شاه راه ارتباطی کشور قرار دارند و میزبان مسافرین و زائرین بیشماری هستند که این امر اهتمام کشور در خصوص ساماندهی این مساجد را طلب می کند.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به افزایش روزافزون تعداد زائرین و مسافرین اشاره و  خاطر نشان کرد: خدمات دهی به مخاطبین می بایست کیفیت بالاتری پیدا کنند.

وی در ادامه به بازدیدهای صورت گرفته از این مساجد اشاره کرد و گفت: روند خدمات دهی سیر صعودی دارد و خدمات مناسبی به زائرین کریمه اهل بیت(ع) ارائه می شود اما مطلوب نیست و می بایست خدمات دهی به زائرین با کیفیت بیشتری انجام شود.

حمیدرضا جعفری مدیر امور رفاهی زائرین استانداری قم نیز در این جلسه با اشاره به رویکرد هیات امنای مساجد بین راهی الجهاد و الاجتهاد گفت: هدف اصلی هیات امنا، بهبود روز افزون وضعیت خدمات دهی به زائرین و مسافرین است و در این راستا از هی

لازم به ذکر است پیش از این مساجد بین راهی الجهاد و الاجتهاد در کیلومتر چهل و پنج آزادراه قم تهران توسط مجتمع های هفت آسمان و ارشیا مدیریت میشدند و خدمات دهی مطلوبی نداشتند و با تشکیل هیئت امنایی متشکل از نمایندگان استانداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، ستاد اقامه نماز و انجمن صنفی مجتمع های خدماتی بین راهی استان خدمات بهتری به مسافرین و زائرین شهر کریمه اهل بیت(ع) ارائه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا