اخبارقم

بازدید از مساجد بین راهی آزادراه قم_تهران در آستانه سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز و معاون توسعه مدیریت و منابع راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ظهر شنبه، دوازدهم خردادماه و در آستان سالروز رحلت بنیان گذار انقلاب اسلامی از مساجد بین راهی آزادراه قم تهران بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در این بازدید که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان انجام شد، خواستار رسیدگی شبانه روزی به مساجد بین راهی این محور شد و گفت: با توجه به تردد چشمگیر زائران طی ایام سالگردارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی از آزادراه قم_تهران، نحوه ارائه خدمات می بایست به صورت جدی تحت نظارت باشد تا خدمات مطلوبی به زائرین در این محور ارائه شود.

درادامه این بازدید، محمد رضا قدسی معاون توسعه مدیریت منابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم خطاب به متولیان امر نگهداری مساجد الجهاد و الاجتهاد گفت: اداره کل متبوع آمادگی دارد تا در صورت نیاز، مساعدت لازم را جهت ارائه خدمات موضوعه داشته باشد.

در پایان این بازدید، نماز جماعت ظهر و عصر، به امامت مدیر ستاد اقامه نماز استان و با حضور زائرین و مسافرین در مسجد الاجتهاد برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا