اخبارکرمانشاه

از مساجد و نماز خانه های راه های موصلاتی مسیر مرز خسروی بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان در گفتگو با روابط عمومی گفت: طبق برنامه زمانبندی شده از طرف کمیته نظارت و ارزیابی، اعضای این کمیته در روز یکشنبه پنجم شهریور ماه و در مرحله چهارم از بازدید های استانی از مساجد، نماز خانه ها، جایگاههای سوخت، رستورانها و مجتمع های خدماتی بین راهی راههای مواصلاتی مسیر زوار ابا عبدالله الحسین (ع) از کرمانشاه تا مرز خسروی ، بازدید و ضمن بررسی نحوه خدمات رسانی موانع و مشکلات پیش رو را رصد کردند.

علی مولوی اظهار داشت: در این بازدیدها مراکزی مشاهده شد  که به نحو شایسته ای عمل کرده  بودند از آنها تقدیر و تشکر گردید و بعضی  مراکز هم  دارای نقایصی بودند  که در  مورد نقص ارشاد و راهنمایی انجام شد.

مدیر ستاد استان  گفت: طبق این برنامه زمانبندی که در استان اتخاذ شده طی چندین مرحله کلیه مسیر های مواصلاتی استان و مسیر عبور مسافرین و زوار ابا عبدالله الحسین (ع)  بصورت مستمر مورد بازدید قرار گرفته و امروز چهارمین دوره بازدید ها می باشد . و این امر تا پایان مراسم اربعین نیز ادامه خواهد یافت .

مولوی بیان داشت: تمام تلاش ما بر این است که بهترین شرایط را برای اقامه نماز زائرین اربعین حسینی در کلیه  راههای  مواصلاتی استان را فراهم نماییم .چرا که مردم مهمان نواز و سخاوتمند  کرمانشاه در طول سالیان متمادی  با استقبال گرم از زائران عتبات عالیات عشق و ارادت خود را به اهل بیت (ع) ثابت کرده‌اند.

مدیر ستاد تصریح کرد : طبق برنامه زمانبندی کلیه مسیر های ارتباطی استان و شهرستانهای تابعه به ترتیب مورد بازدید کمیته نظارت و بازدید استان قرار خواهند گرفت .

وی وضعیت کنونی محور های مواصلاتی در جهت رفاه حال مسافرین عزیز به منظور اقامه نماز را مناسب توصیف و بر استمرار این نظارت ها تا پایان اربعین حسینی  تاکید کرد.

از مساجد راه های مواصلاتی غرب استان تا مرز خسروی بازدید شد-1

از مساجد راه های مواصلاتی غرب استان تا مرز خسروی بازدید شد-1

از مساجد راه های مواصلاتی غرب استان تا مرز خسروی بازدید شد-1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا