اخبارخراسان جنوبی

از فعالین نماز سازمان همیاری شهرداری ها خراسان جنوبی تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی،  یازدهم دی ماه حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان بهمراه ناصری معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری با سید محمد اسماعیل فاطمی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

 در این نشست ناصری معاونت توسعه ،مدیریت ومنابع استانداری به نقش موثر مدیران در نماز جماعت ادارات اشاره کردوافزود: مدیر مجموعه باید به این فریضه الهی اهمیت دهد و خود باید الگو باشد برای کارکنان و ارباب رجوع و آنها را هم تشویق کنند به اقامه نماز اول وقت که این خود خواندن نماز اول وقت و آنهم به جماعت آثار و برکات فراوانی برای فرد و جامعه دارد .

در ادامه مدیر  ستاد اقامه نماز با اشاره به نقش پررنگ جوانان در سازمان همیاری شهرداری ها بیان کرد: تبلیغات معارف اسلامی و ترویج اقامه نماز بویژه برای نسل نو با توجه به وضعیت تهاجم فرهنگی از ضروریات و الزامات است و لازم است.

وی با بیان اینکه نماز مرز بین ایمان و کفر است، بیان داشت: ائمه جماعات کار را نباید فقط به نماز خلاصه نکنند، بلکه انجام اقدامات فرهنگی نیز ضرورت دارد، فرصت بین دو نماز حدود یک الی دو دقیقه دو احکام فرهنگی و یک حدیث کوتاه بیان شود.

حجت الاسلام کمیلی ضمن قدردانی از توجه ویژه به امور فرهنگی در مجموعه سازمان خواستار توجه ویژه در زمینه های تبلیغی، فرهنگ سازی، برگزاری مسابقات با محوریت نماز شد.

سید محمد اسماعیل فاطمی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی ضمن تشکر قدردانی از زحمات همه همکاران جهت ترویج و گسترش فرهنگ نورانی نماز  آمادگی خود را برای هر گونه فعالیت با محوریت نماز و نشر و گسترش فرهنگ نورانی نماز در جامعه اعلام کرد.

و در پایان از فعالین نماز سازمان تجلیل شد و مدیر ستاد اقامه نماز و همراهان نماز ظهر و عصر را در نمازخانه سازمان همیاری شهرداریهای استان اقامه کردند .

از فعالین نماز سازمان همیاری شهرداری ها خراسان جنوبی تجلیل شد

از فعالین نماز سازمان همیاری شهرداری ها خراسان جنوبی تجلیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا