اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز شهرداری منطقه ۶ مشهد تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، شورای اقامه نماز شهرداری منطقه ۶ مشهد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مشاور و مسئول اقامه نماز شهرداری و اعضا یکشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه تشکیل شد.

در ابتدا دبیر اقامه نماز شهرداری منطقه ۶ مشهد گزارشی از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی به خصوص امر نماز ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مقامی مشاور امور روحانیت شهردار و دبیر اقامه نماز شهرداری مشهد در صحبت کوتاهی برداشتن پیوست فرهنگ ترویج و توسعه نماز اما با تدبیر را اشاره و تاکید کرد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی یادآور شد: شهرداری منطقه ۶ مشهد محیط های مختلفی را در شهر مدیریت می کند اعم از تجاری و مناطق محروم لذا لازم است نسبت به نمازخانه های مجتمع های تجاری و مراکز عمومی به خصوص بوستان ها توجه گردد.

وی ادامه داد: آموزش گروه هایی که کمتر فرصت حضور در مجالس آموزشی و دینی دارند مانند پاکبانان، نیروهای قراردادی و شرکتی که لازم است فرصتی ایجاد کنیم تا موضوع واجبات نماز برای آنان و خانواده آنان بازگو و آموزش داده شود.

سبحانی نیا ادامه داد: همچنین از ظرفیت شورای محلات و فرهنگسراهای منطقه در ترویج نماز و تقویت بارهای دینی باید استفاده کنیم که در این راستا ستاد اقامه نماز آمادگی دارد همکاری لازم را داشته باشد.

در پایان ضمن شرکت در نمازجماعت از فعالین و ائمه جماعات فعال در این حوزه تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا