اخبارگلستان

مشاور فرهنگی شهردار گرگان: بهسازی و مرمت نمازخانه‌های مجموعه شهرداری انجام می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، حجت‌الاسلام علی‌اکبر عموزاد مشاور فرهنگی و مذهبی شهردار گرگان در جلسه شورای فرهنگی شهرداری که در روز بیستم اردیبهشت ماه برگزار شده بود، بر حضور پررنگ‌تر مدیران در نماز‌ جماعت تاکید کرد و گفت: ترویج و تبلیغ عملی اقامه نماز جماعت، با حضور پررنگ‌تر مدیران میسر خواهد شد.

مشاور فرهنگی مذهبی شهردار گرگان گفت: نگاه ما به مقوله نماز جماعت، یک امر تربیتی بوده و لازم است برخی برنامه‌ها از جمله برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌ها با موضوع نماز در دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: یکی از اقدامات دبیرخانه شورای اقامه نماز، بازدید از نمازخانه‌های شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های تابعه است و در صورت نیاز باید برای مرمت، بهسازی و مناسب‌سازی این نمازخانه‌ها اقدام شود.

تجلیل از خادمان و نمازگزاران، برگزاری دوره آداب نماز، برگزاری جلسه توجیهی با اعضای شورای نماز، تولید و نشر محتوا با موضوعات نماز و مهدویت، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای انتشار محتواهای تولید شده، پیگیری اقامه نماز در خانه‌های فرهنگ، حمایت از مجمع مسجدسازی در مناطق محروم و … از دیگر موضوعات مورد تاکید حجت‌الاسلام عموزاد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا