اخبارگلستانمهدویت

بیستمین ندبه اجتماع قلوب گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، بیستمین ندبه اجتماع قلوب گرگان، به یاد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهدای مظلوم کرمان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ناصر رفیعی کارشناس برجسته صدا و سیمای کشور برگزار شد.

این مراسم معنوی با مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، با نوای حاج حسین فقیهی از قم در روز جمعه پانزدهم دیماه، در آستان مقدس امام زاده عبدالله گرگان برگزار شد.

حجت الاسلام رفیعی در این مراسم گفت: در مقابل روحیه استکباری که هم در دوران غیبت و هم در دوران ظهور، مهم ترین عامل دشمنی و ستیز با امام است، می بایست به کارهایی مانند شناسایی اهداف و راه کارهای دشمن، آگاهی سازی افراد و جوامع نسبت به این امر، مقاومت و مقابله در مقابل توطئه ها و تحرکات دشمن پرداخت.

وی افزود: آموزه های دینی مهدویت دارای دامنه و پیشینه تاریخی است و جزء بنیادی ترین اعتقادات مسلمانان شمرده می شود و در میان دیگر ادیان نیز با عنوان مصلح جهانی مورد توجه قرار گرفته است.

حجت الاسلام رفیعی تاکید کرد: آموزه مهدویت در طول تاریخ فرهنگ اسلامی همواره مورد توجّه اندیشمندان اسلامی بوده و هیچ آموزه دیگری به اندازه آن از اهمیت برخوردار نبوده است.

بیستمین ندبه اجتماع قلوب گرگان بیستمین ندبه اجتماع قلوب گرگان بیستمین ندبه اجتماع قلوب گرگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا