اخباراردبیل

شورای اقامه نماز شهرستان نیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نیر روز شنبه نهم دی ماه با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حسینی فرماندار و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مدیر ستاداقامه نماز استان اردبیل در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نیر با اشاره به اینکه متأسفانه در ادارات خواسته یا ناخواسته به مقوله نماز کم‌ لطفی و بی‌ مهری می‌ شود، اظهار کرد: این کاستی‌ مربوط به ساختار است و ساختارها باید به سمت اقامه نماز پیش برود، زیرا ما در نظام اسلامی زندگی می‌کنیم و ستون اسلام نیز نماز است.

وی گفت: رسالت اول مدیران ارشد نظام جمهوری اسلامی، اقامه نماز است و اگر اقامه نماز اتفاق بیفتد فساد در جامعه اسلامی از بین خواهد رفت و الان بخشی از آسیت های اجتماع برای ما، ناشی از قصور و کوتاهی ما در تبلیغ فرهنگ نماز است.

 عبدی در ادامه به موضوع سی امین اجلاس سراسری نماز، با موضوع نماز نسل نو اشاره کرد و گفت: این اجلاس با تمرکز بر نقش مدارس و دانشگاه و مساجد است و پیوند بین مدرسه و مسجد مورد تاکید می باشد.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به موقعیت مناسب آب و هوایی شهر نیر و دارا بودن مناطق زیبای گردشگری و آب درمانی در این شهرستان گفت: تجهیز و بهسازی نمازخانه ها و برپایی نماز جماعت در پارکها و مجتمع های تفریحی داخل شهر باید در اولویت برنامه های شورای اقامه نماز شهرستان نیر قرار گیرد.

شورای اقامه نماز شهرستان نیر

شورای اقامه نماز شهرستان نیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا