اخباراصفهان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: تقویت مدارس جهت اهتمام به امر نماز را در اولویات قرار دهید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید دکتر آیت نجف آباد برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، کلانی رئیس دانشگاه فرهنگیان نجف آباد، قیصری دبیر ستاد اقامه نماز و اعضای شورای اقامه نماز برگزار شد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد بر محور ارائه گزارشات کمیته های هفت گانه اجلاس نماز شهرستان و برنامه ریزی جهت برگزاری اجلاس دائر بود.

دبیر ستاد اقامه نماز نجف آباد به بیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته پرداخت و بعد از آن کمیته های هفت گانه گزارشات و عملکرد خود را بیان کردند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: در برنامه ریزی هایی که انجام می شود تقویت مدارس جهت اهتمام به امر نماز را در اولویات قرار دهید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: به دانشگاه فرهنگیان نیز باید توجه خواص شود چرا که افرادی که از این دانشگاه در جامعه حضور پیدا می کنند آینده کشور را رقم می زنند و اگر مروج دین و احکام الهی به خصوص امر نماز باشند، آینده جامعه را در مسیر درست ساخته اند و الا اگر مسیر را اشتباه بروند جامعه را نابود می کنند.

وی بیان کرد: مصوبات شورای اقامه نماز استان از جمله عدم برگزاری کلاس در زمان اذان و نماز، پخش اذان در سطح شهر و بازار، اقامه نماز در اصناف و بها دادن به نماز در آن را پیگیری کرده و گزارش آن را جهت ارائه در اجلاس شهرستان آماده کنید.

رنجبر در پایان آمادگی ستاد اقامه نماز استان جهت هکاری در برگزاری اجلاس نماز شهرستان را اعلام کرد و این جلسه با اقامه نماز ظهر و عصر در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید دکتر آیت خاتمه یافت.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد اصفهان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد اصفهان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا