اخبارهمدان

نماز جماعت اداره آموزش و پرورش شهرستان تویسرکان با حضور امام جمعه شهرستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، نماز جماعت اداره آموزش و پرورش شهرستان تویسرکان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی مجد، مدیر و کارکنان این اداره روز دوشنبه ۲۸ آذر در نمازخانه این اداره برگزار گردید.

حجت الاسلام حسینی مجد با اشاره به اهمیت نماز اول وقت در ادارات، بیان کرد: برپایی نماز جماعت اول وقت در ادارات به کارکنان آن اداره نظم می دهد و باعث گره گشایی در کارها خواهد شد و نباید فراموش کنیم که این از رحمت های خداوند می باشد.

امام جمعه تویسرکان، افزود: خداوند نماز را نشانه یاد خودش می داند اگر دنبال آرامش، امنیت، وحدت و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه پیرامون خود هستیم باید نماز جماعت را در بین مردم تبلیغ کنیم.

وی با اشاره به خصوصیات اهل ایمان در قران افزود: در قرآن یکی از خصوصیات اهل ایمان محافظت از نماز بیان شده است و باید بدانیم محافظت نماز، همان توجه ویژه و عدم سهل‌انگاری در برپایی این امر مهم است.

حسینی مجد همچنین به تأخیر انداختن نماز اول وقت را یکی از مصادیق استخفاف دانست و بیان کرد: در روایات بسیاری به تاخیر انداختن نماز مورد نکوهش شدید قرار گرفته است، تا جائی که پیامبر اکرم(ص) فرمودند: «لیس منّی من استخفّ بصلاته» از (امّت) من نیست کسی که نماز را سبک بشمارد.

نماز جماعت اداره آموزش و پرورش شهرستان تویسرکان با حضور امام جمعه شهرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا