اخبارکرمان

نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان در اداره تأمین اجتماعی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان روز دوشنبه مورخ ۲۱ آذرماه در اداره تامین اجتماعی این شهرستان با حضور فرماندار، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و سایر مسئولین ادارات شهرستان رفسنجان برگزار گردید.

حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان رفسنجان در بین الصلوتین طی سخنانی حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نقل کرد که پیامیر  فرمودند: احب الاعمال الی الله الصلاه لوقتها ثم بر الوالدین ثم الجهاد فی سبیل الله

وی گفت: نماز اول وقت، که هیچ لذتی بالاتر از نماز اول وقت نیست. انسان در اثر کارهای روزمره ممکن است باتری وجودش نیاز به شارژ داشته باشد و باید دوباره شارژ کند و نماز یک مشق شبانه روزی است.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان رفسنجان افزود:زمانی نماز می خوانیم از خدا تشکر می کنیم،ما باید از بندگان خدا نیز تشکر کنیم که در راس آنها پدر و مادروجود دارند که به پای انسان زحمات زیادی کشده اند.

وی همچنین بیان کرد: جهاد در راه خدا.جهاد تنها مبارزه با سلاح نیست بلکه امروز برای دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی به گفته مقام معظم رهبری باید جهاد تبیین را انجام دهیم و آن این است خدمات نظام را به مردم بازگو کنیم.نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان در اداره تأمین اجتماعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا