اخباراردبیل

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین برگزار شد

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل: باید خروجی جلسات شورای اقامه نماز منجر به ترویج فرهنگ نماز در بین افراد جامعه گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز سه شنبه بیست و هفتم دی ماه جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نماز، طیب امینی فرماندار و سایر اعضاء، در محل فرمانداری این شهر  برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ابراهیمی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نمین ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام یافته در راستای تحقق مصوبات جلسه قبلی شورا به تبین دستورالعمل جدید نظام جامع ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان پرداخت. طیب امینی فرماندار شهرستان نمین هم در این جلسه بر ضرورت اهتمام همه مدیران ادارات شهرستان در امر نماز و اجرای دستور العمل های ابلاغی در این زمینه تاکید نمود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل ضمن تقدیر از اهتمام  و تلاشهای فرماندار و اعضای شورای اقامه نماز نسبت به امر اقامه نماز طی سخنانی گفت: رونق یافتن نماز و برپایی نماز جماعت در محیط کاری سبب افزایش وجدان کاری در بین کارکنان و جلوگیری از تخلفات و مفاسد میگردد.
عبدی با اشاره به این نکته که آشنایی بیشتر با اهمیت و جایگاه نماز و آثار و برکات آن سبب انس و الفت به نماز و جذب به نماز و مسجد می گردد  افزود: علت عمده کاهل نمازی در جامعه، عدم آشنایی با فلسفه و آثار و برکات نماز در زندگی می باشد.

وی در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین با اشاره به این نکته که اولین وظیفه و ماموریت تمام انبیاء الهی اقامه نماز بوده و نماز تنها را ه نجات از تمامی آسیب ها و معضلات اجتماعی می باشد گفت:‌ در جامعه اسلامی باید همه مدیران دستگاهها و ادرات نماز را در اولویت کاری خود قرار دهند. مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به برگزاری رویداد «اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو» در آینده نزدیک گفت: باتوجه به ورود گردشگران از کشورهای خارجی و قرار گرفتن شهر نمین از سمت ورودی استان گیلان در پیشانی استان داردالارشاد اردبیل؛ باید نسبت به بهسازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی در مسیر ورود گردشگران و مسافران اقدام جدی و عاجل به عمل آید.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا