اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین روز سه شنبه سی و یکم مردادماه با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین اسدزاده امام جمعه، طیب امینی فرماندار شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این جلسه ضمن تقدیر از اهتمام امام جمعه و فرماندار شهرستان نمین در پیگیری امر نماز با اشاره به دهه فرهنگی ترویج معارف نماز به تبیین برنامه ها و دستاوردهای ستاد اقامه نماز در زمینه ترویج فرهنگ نورانی نماز پرداخت .

عبدی با اشاره به برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز در استان زنجان با موضوع ” نماز و نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه ، دانشگاه و مسجد “ اظهار داشت: سه نهاد خانه ، مدرسه و مسجد نقش سازنده ای در رشد دینی و اخلاقی و اجتماعی آینده سازان دارند. اگر این سه نهاد به سه جزیره جدا از هم تبدیل شوند خطر انحراف شناختی و اختلال در مناسبات اجتماعی فزونی می یابد لذا تعامل این سه سرای سرنوشت ساز اهمیت بسزایی دارد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در ادامه با اشاره به برگزاری دومین جشنواره سراسری فجر تا فجر و همچنین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره امام رضا علیه السلام، بر لزوم بهره گبیری از ظرفیت همه دستگاهها و ادارات شهرستان در تبلیغ و اطلاع رسانی و مشارکت گسترده کارکنان وخانواده در این برنامه ها تاکید کرد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا