اخبارلرستان

نشست هماهنگی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی در لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشست هماهنگی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، مدیرکل آموزش و پرورش استان و دیگر اعضا در تاریخ بیست و چهارم بهمن ها برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در نشست هماهنگی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی اظهار داشت : با دعوت از دانش آموزان دغدغه مند حوزه نماز در این پیش اجلاس شاهد ارائه نقطه نظرات و احصاء کاستی های موجود در نماز مدارس خواهیم بود و نقاط قوت و ضعف، ظرفیت ها، نیازها و کاستی ها در این جلسه هماهنگی باید مشخص شود تا با طرح در اجلاس اصلی تصمیمی قاطع در خصوص مرتفع سازی مشکلات گرفته شود.

وی گفت: باید کسانی که مسئولیت اجرای بخشی از اجلاس را قبول می کنند، حساسیت بیشتری داشته باشند تا اجلاس از نظر ساختاری و محتوایی غنی تر از سالهای گذشته باشد.

حجت الاسلام چراغی ضمن تشکر از زحمات آموزش و  پرورش استان در راستای ترویج فرهنگ نماز در جامعه بخصوص نشستهای آموزشی آداب و اسرار نماز در مدارس اجرا می شود، گفت: اجلاس نباید صرفا رفع تکلیف باشد، تلاش کنید اجلاس طوری برگزار شود که شیرینی آن سالها در ذهن دانش آموزان و مدعوین مانده و تاثیر گذار باشد.

برگزاری هماهنگی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی

برگزاری هماهنگی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا