اخبارچهارمحال و بختیاری

تسریع در ساخت مساجد نهضت ملی مسکن چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز پنجشنبه، سوم خرداد ماه، جهت تسریع بخشیدن در ساخت مساجد نهضت ملی مسکن استان، با باقری مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن اشاره به ساخت مساجد در طرح نهضت ملی مسکن گفت: ساخت مسجد در تمام پروژه‌های نهضت ملی مسکن استان باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت و جایگاه مساجد در شهر و محلات، باید زمین های مناسب برای احداث مسجد در پروژه‌های نهضت ملی مسکن پیش‌بینی شود.

حجت السلام کریمی بیان کرد: باید همزمان با پیشرفت ساخت ساختمان های مسکن ملی، ساخت و تعمیر مساجد این محلات را هم با بهترین امکانات و تجهیزات پیش ببریم.

در پایان جلسه مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اختصاص دادن یک قطعه زمین به ستاد اقامه نماز استان، خاطر نشان کرد: پیرو مزاکرات و جلسات قبل با اداره کل راه و شهر سازی استان، انتظار می رود، یک قطعه زمین یا ساختمان در محله‌ای مناسب به ستاد اقامه نماز اختصاص یابد.

تسریع در ساخت مساجد نهضت ملی مسکن چهارمحال و بختیاری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا