اخبارلرستان

اجلاس سراسری نماز ارتش لرستان در مرکز پادگان لشکر هشتاد و چهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، اجلاس سراسری نماز ارتش لرستان به میزبانی پادگان لشکر هشتاد و چهار در روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی ، فرمانده تیپ شهید فتح الهی و  رئیس عقیدتی سیاسی این مجموعه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در اجلاس سراسری نماز ارتش اظهار داشت: گسترش امروزه فرهنگ نماز متأثر از برکت خون شهیدان می باشد و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ شهادت نشأت گرفته از نماز است و این نیز از رزمندگانی که نماز را در اولویت برنامه زندگی خود می‌دانستند نشأت گرفته است.

وی گفت: بیان اسرار و آداب نماز و تقویت بینش و دانش جوان و نوجوان پیرامون امر نماز موجب می شود تربیتی اسلامی داشته باشیم و با این امر جامعه ای هدفمند بسازیم.

چراغی عنوان کرد: زیباترین معارف توحیدی و جلوه وجودی پروردگار عالم در نماز نمایان است که شاید هیچ عبادتی به مثل نماز باعث قرب و نزدیکی به خدا نشود. امروز یادگیری و توجه به احکام نماز و معارف نماز باعث آرامش و آسایش انسان می‌شود.

همچنین قابل ذکر است که  این اجلاس شامل برنامه‌های جانبی از جمله مسابقات سراسری شعر و نقاشی کودکان و نوجوانان، نمایشگاه تصویری و حضور خانواده‌های کارکنان در برنامه‌های فرهنگی و هنری مرتبط با نماز بود.

برگزاری اجلاس سراسری نماز ارتش لرستان در مرکز پادگان لشکر هشتاد و چهاربرگزاری اجلاس سراسری نماز ارتش لرستان در مرکز پادگان لشکر هشتاد و چهاربرگزاری اجلاس سراسری نماز ارتش لرستان در مرکز پادگان لشکر هشتاد و چهاربرگزاری اجلاس سراسری نماز ارتش لرستان در مرکز پادگان لشکر هشتاد و چهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا