فارس

جشن تکلیف سراسری دانش آموزان شهرستان سپیدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز سه شنبه هشتم اسفند ماه، جشن تکلیف سراسری دانش آموزان شهرستان سپیدان که مراسمی معنوی و با شکوه بود، همزمان با روز امور تربیتی و تربیت اسلامی با حضور دانش آموزان دختر پایه سوم ابتدایی و اولیا بزرگوار به صورت حضوری در محل حسینیه مسجد النبی شهرستان سپیدان برگزار شد.

در جشن تکلیف سراسری دانش آموزان این شهرستان، سجاد معینی رودبالی معاونت پرورشی و تربیت بدنی  ضمن تبریک روز تربیت اسلامی  گفت: تکلیفی که از سوی خداوند بر عهده ما گذاشته می‌شود برای سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت خود ما است و شما از امروز در برابر خداوند باید با انجام تکالیف دینی که بر شما واجب کرده کارهای بزرگ انجام دهید تا سعادتمند شوید.

وی در ادامه بیان کرد: رعایت حجاب و عفاف، احترام به والدین و معلمان و مربیان و نمازخواندن از مهم‌ترین کارهای مهم شما دانش آموزان از زمان رسیدن به سن تکلیف است که باید بیشتر از گذشته به آنها توجه کنید.

قرائت قرآن، دکلمه خوانی و اقامه نماز و جُنگ شادی  از بخش‌های مهم این ویژه برنامه بود که توسط دانش آموزان شهرستان سپیدان  اجرا شد و دانش آموزان حاضر در فضای معنوی رسیدن به سن عبادت و انجام اعمال و تکالیف الهی را جشن گرفتند.

منبع: روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش سپیدان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا