اخبارفارس

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ سی مهرماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان فارس با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان فارس در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام یارمحمودی دبیر اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان فارس ضمن تقدیر از حجت الاسلام سقاچی و اعضای ستاد اقامه نماز استان فارس جهت برگزاری دوره های آموزشی مختلف ویژه کارمندان این اداره کل، گزارشی از برنامه های مختلف برگزار شده در شش ماهه ابتدای سال و نیز فعالیت های ترویجی و توسعه ای در جهت اشاعه نماز در ادارات شهرستانی ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از مدیر کل منابع طبیعی استان فارس از فعالیت های انجام شده در منابع طبیعی استان فارس در جهت ترویج و توسعه نماز در این اداره کل به بیان سخنانی پیرامون ترویج نماز و توسعه فرهنگ این مهم بیان کرد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن برشمردن ویژه‌گی های یک نماز خوب به برگزاری نماز اول وقت در اداره و تاکید بر اهمیت این موضوع در ادارات تابعه تصریح کرد: یکی از موارد مهم کار فرهنگی مداوم دعوت به نماز اول وقت در ادارات است که اگر این مهم به صورت مداوم مورد توجه قرار گیرد خود یک کار فرهنگی بسیار قوی است.

در پایان جلسه شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان فارس از فعالین نمازی و فرهنگی اداره کل منابع طبیعی استان فارس با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی فارس جلسه شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا