لرستان

شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه در تاریخ نهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی اظهار داشت: ستاد اقامه نماز استان از نظر تولید محتواهای فرهنگی و رسانه‌ای، کاملاً آماده‌ی همکاری با سازمان‌ها، ادارات و دانشگاه‌ها می باشد و برای تقویت بیش از پیش فرهنگ مهدویت و نماز و شاخص‌های سبک زندگی ایرانی، اسلامی، نقش نهادهای فرهنگی، علمی، آموزشی و اجتماعی همچون آموزش و پرورش و نظام دانشگاه‌ها  و دستگاه های اجرایی یک نقش بسیار مهم است.

وی گفت: هرچقدر در جامعه، تعالیم و احکام دینی از جمله نماز خواندن، تقویت و نهادینه شوند خود به خود از میزان آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها و جرائم نیز در جامعه کاسته می‌شود، زیرا دین و معنویت، مانع گناه‌کاری می‌شود.

چراغی عنوان کرد: براساس مصوبه سازمان امور اداری و استخدامی کشور، تلاش اجرایی و عملیاتی مدیران برای اقامه نماز و ترویج فرهنگ نماز و فرهنگ مهدویت در سازمان و اداره تحت مدیریتشان، دارای امتیاز در ارزیابی عملکرد مدیران است و بخشی از گزارش عملکرد مدیران باید باشد.

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا