اخبارالبرز

اجلاس نماز شهرستان نظرآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، اجلاس نماز در شهرستان نظرآباد با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای اداری و جمعی اقشار مختلف در مصلی امام خمینی(ره) در مورخ بیست و هفتم دی ماه برگزار شد.

امام جمعه نظرآباد در این اجلاس گفت: مهم‌ترین فریضه‌ای که خداوند بر عهده بشر گذارده و بارها بر آن تأکید نموده، نماز است. اسرار نماز و آثار پربرکت این وظیفه بزرگ و بسیار مهم، خیلی پردامنه‌ تر از آن است.

وی افزود: بهترین و خوبترین کسی که این شناخت و آگاهی با اطمینان و صداقت به فرزندان بدهد والدین هستند و باید شرایط انجام واجبات، زمینه ها و بسترهای لازم برای تربیت صحیح فرزند را مهیا کنند.

رزاقی دبیر ستاد اقامه نماز در شهرستان نظرآباد با تشکر از دست اندر کاران برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در شهرستان نظرآباد گفت: این برنامه های معنوی در راستای دانسته و گامی مثبت و ارزشمند در جهت توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نورانی نماز دانست .

در پایان مراسم ضمن تقدیر از فعالان نماز جماعت در بخش های مختلف، فرماندار نظرآباد بر لزوم تربیت درست نسل جوان با انجام صحیح امور بعنوان الگوی فرزندان اشاره داشت. اجلاس شهرستانی نظرآباد برگزار شد اجلاس شهرستانی نظرآباد برگزار شد اجلاس شهرستانی نظرآباد برگزار شد اجلاس شهرستانی نظرآباد برگزار شد اجلاس شهرستانی نظرآباد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا