اخبارگلستان

نشست، همایش و کارگاه تخصصی نماز و مهدویت در گلستان برگزار شد

دبیر ستاد اقامه نماز و مهدویت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان: در این جلسات به اهمیت نماز و راهکارهای اجتماعی و فردی آن و جلوگیری از آسیب های اجتماعی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، محمد علی شاهینی دبیر ستاد اقامه نماز و مهدویت اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان در گفتگو با روابط عمومی، از برگزاری چهار نشست و همایش و کارگاه تخصصی نماز و مهدویت خبر داد.

وی گفت: کارگاه آموزشی با موضوع ترویج فرهنگ اقامه نماز ویژه ۸۰ نفر از خانواده کارکنان شامل مدیران و کارشناسان و همکاران اداره کل و ادارات شهرستان با حضور استاد رحیمیان محقق از دفتر تبلیغات و ستاد اقامه نماز قم برگزار گردید.

حجت الاسلام شاهینی افزود: برگزاری دوره توانمند سازی همیاران تبلیغ به شیوه های دعوت به نماز ویژه مبلغات و همسران امامان محله شهری و روستایی و آسیب پذیر استان با حضور ۲۵۰ نفر و برگزاری دوره توانمند سازی ائمه جماعات پایگاه های فرهنگی اجتماعی حاشیه شهرها و محلات شهری و روستایی نسبت به شیوه های نوین درفضای مجازی با حضور ۲ نفر از اساتید از دیگر برنامه های اجرا شده می باشد.

وی اظهار کرد: برگزاری کارگاههای آموزشی با موضوعات تبلیغ نوین درفضای مجازی و ساخت محتوا با موضوع نماز و برگزاری کارگاه جامعه شناسی فرهنگی برمحور نماز و مدیریت اوقات آن از دیگر اقدامات سازمان تبلیغات استان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا