اخبارفارس

نشست نماز شناسی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۲۹ آذرماه نشست نماز شناسی و پاسخ به سوالات و شبهات پرتکرار با تدریس حجت الاسلام  سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس برگزار و به سوالات و شبهات کارکنان این اداره کل پاسخ داده شد.

در ابتدای این جلسه قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس عنوان کرد: اگر جامعه بشری بخواهد به طور واقعی هدایت گردد و یک تحول ایمانی خاص صورت گیرد این حرکت باید از آگاهی جامعه آغاز شود اما آگاهی که بر محور الله باشد.

وی افزود: بنابراین جایگاه این نوع آگاهی مسجد و جامعه بوده و باید آگاهی های لازم در مساجد بر محور الله به مردم داده شود.

سقاچی در ادامه گفت: جامعه به نسبت جمعیتی که در آن حضور می یابند و مطالبی که در آن ها مطرح می شود در سطوح مختلفی قرار دارند و بر اساس این جایگاه مسائل را تشریح می سازند.

وی در پایان گفت: نماز همه فحشا و منکرات و تمام کارهای زشت را کنار می گذارد و زمینه را برای تربیت نوع بشر در جهان فراهم می سازد.

در ادامه جلسه نیز کارکنان و کارمندان این اداره کل به بیان سوالات و پرسش های نمازی پرداختند.

در این نشست کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به صورت حضوری و برخط از آموزشهای ارائه شده بهره مند شدند و مقرر گردید تا آخر سال جاری جلسات پرسش و پاسخ به صورت مداوم با همکاری ستاد اقامه نماز استان برگزار گردد.نشست نماز شناسی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد نشست نماز شناسی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا