اخبارگلستان

نشست نماز شناسی دانش آموزان دبیرستان شهید هدایتی علی آباد کتول

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، دوازدهمین نشست نماز شناسی و پرسش و پاسخ به شبهات دینی در جمع دانش آموزان مدارس، در دبیرستان شهید هدایتی شهرستان علی آباد کتول با حضور حجت السلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه، مدیر، مربیان، معاون پرورشی آموزش وپرورش و مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان در روز چهارشنبه ۳۰ آذر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه علی آباد کتول در بخشی از سخنان خود در به پاسخ سوالات دانش آموزان گفت: نماز برای دنیا و آخرت نیاز است و به دردمان می خورد، باید با اعمال نیک وصالح ره توشه آخرت خودمان را از اینجا ببریم.

وی افزود: وضوی شما، نماز شما، رفتاروکردارخوب شما، کسب علم و دانش شما، همه اینها وقتی برای رضای حق تعالی باشد، نور و ذخیره آخرت است.

مهدی نژاد در ادامه با بیان نکاتی در خصوص عدالت الهی، گفت: خدای حکیم هر چیزی را در جایگاه خودش برای خودش قرار داده است؛ عقل، فکر و اندیشه گره گشای کار انسان است و شما عزیزان از ااین نعمت های الهی را برای پیشرفت خودتان و استفاده آن در جامعه بهره گیری کنید.

وی در پایان مباحث خود از دانش آموزان و حاضرین در این نشست قدردانی کرد و به دانش آموزان برتر جوائزی اهدا نمود.

نشست نماز شناسی دانش آموزان دبیرستان شهید هدایتی علی آباد کتول نشست نماز شناسی و پرسش و پاسخ به شبهات دینی در جمع دانش آموزان مدارس، در دبیرستان شهید هدایتی شهرستان علی آباد کتول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا