اخبارگلستان

نشست دانش آموزی با موضوع نماز در دبیرستان دخترانه مکتب الزهرا شهرستان آزادشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، سیزدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز در سه شنبه های نمازی این هفته، در روز ۲۹ آذر در محل نمازخانه دبیرستان دخترانه متوسطه دوم مکتب الزهرا سلام الله علیها، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شهابی امام جمعه، کوهساریان مدیر آموزش و پرورش ،سمیعی دبیر ستاد اقامه نمازشهرستان، آخوندی معاونت پرورشی آموزش وپرورش، کوهستانی مسئول بسیج فرهنگیان و مسئولین و دانش آموزان این دبیرستان برگزار گردید.

بعد از اقامه نماز جماعت ظهر وعصر، حجت الاسلام والمسلمین شهابی امام جمعه آزادشهر، با اشاره به اهمیت نماز اول وقت وبه ویزه به جماعت و تاثیر نماز در سعادت دنیوی و اخروی مسلمانان، برگزاری نماز جماعت در مدارس با حضور ائمه جماعات و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با دانش آموزان را موجب تقویت بنیه اعتقادی و رفع شبهات دینی آنان بیان کرد.

وی افزود: زمانی که ما ،در سنین شما بودیم اگر یک سئوال شرعی داشتیم ، با این سهولت به علما و کارشناسان دینی ، دسترسی نداشتیم واکنون به برکت نظام جمهوری اسلامی وشهدای گرانقدرمان، این فرصت برای شما فراهم شده است که سئوالات وشبهاتتان را با روحانی مدرسه، روحانی محل و حتی امام جمعه شهرتان مطرح وپاسخ مناسب را دریافت نمائید.

در ادامه یعقوب کوهساریان مدیر آموزش و پرورش آزادشهر، ضمن قدردانی از زحمات امام جمعه و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان جهت حضور منظم در سه شنبه های هر هفته در یکی از مدارس، کسب رتبه های برتر کشوری در اجلاسیه های سراسری نماز سالهای گذشته را حاصل این همکاری ها دانست و در خصوص ادامه این موفقیتها ابراز امیدواری کرد.

در پایان این جلسه به تعدادی از دانش آموزان فعال در عرصه های پرورشی وفرهنگی، به ویژه برپایی نماز جماعت این دبیرستان توسط ستاد اقامه نماز شهرستان با اهدای بسته فرهنگی تجلیل شد.

نشست دانش آموزی با موضوع نماز در دبیرستان دخترانه متوسطه دوم مکتب الزهرا سلام الله علیها شهرستان آزادشهر نشست دانش آموزی با موضوع نماز در دبیرستان دخترانه متوسطه دوم مکتب الزهرا سلام الله علیها شهرستان آزادشهر نشست دانش آموزی با موضوع نماز در دبیرستان دخترانه متوسطه دوم مکتب الزهرا سلام الله علیها شهرستان آزادشهر نشست دانش آموزی با موضوع نماز در دبیرستان دخترانه متوسطه دوم مکتب الزهرا سلام الله علیها شهرستان آزادشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا