اخبارهرمزگان

نشست شورای برگزاری هفتمین اجلاس نماز استان هرمزگان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان : اجلاس نماز رویداد بسیار مهمی است که در ۲۵ دی ماه در بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین اعتمادی مدیر ستاد اقامه نماز استان در نشست شورای برگزاری هفتمین اجلاس نماز استان هرمزگان که در سالن اجتماعات ستاد برگزار گردید گفت: برگزاری اجلاس نماز در استان هرمزگان کمک بسیاری به ایجاد معنویت و حل مشکلات موجود در جامعه می کند و اجلاس نماز برای انسان خیر و برکت به همراه خواهد داشت.

محمد اعتمادی اظهار کرد: تمامی دستگاه های اجرایی استان باید بسیج شوند و به برگزاری مناسب اجلاس کمک نمایند.

وی همچنین گفت: به برکت برگزاری اجلاس در استان، شهرستان ها نیز با محوریت فرمانداری ها و همراهی و همدلی ائمه محترم جمعه به صورت اختصاصی همایش هایی در ارتباط با نماز برگزار می کنند.

ایشان تصریح کردند: نماز بهترین عبادت است و اگر بخواهیم جامعه ای سرشار از معنویت و اخلاص و اتحاد و همبستگی داشته باشیم باید همه خود را ملزم و مسئول بدانند. وی ادامه داد: اجلاس نماز رویداد بسیار مهمی است که در ۲۵ دی ماه در بندرعباس برگزار می‌شود و می‌تواند در جذب جوانان و اقشار دیگر جامعه به نماز اثرگذار باشد.

حجت الاسلام اعتمادی اظهار امیدواری کرد: برگزاری اجلاس نماز در بندرعباس به ایجاد معنویت و حل مشکلات موجود در جامعه کمک کند و این اجلاس خیر و برکت مضاعفی برای استان به همراه داشته باشد وی با بیان اینکه اجلاس نماز از مهمترین رویدادهای فرهنگی سال در استان است گفت: ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز با همه شیوه های اثرگذار وظایف بزرگی که همه مدیران باید اهتمام ورزیم و این حق گزاری را در برابر این فریضه الهی به نحو شایسته و اثرگذار ادا کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه بیان داشت: دلسوزان به نماز و انقلاب باید از همه فرصت ها و ظرفیت ها برای پاسداشت و گسترش امر نماز تلاش کنند و این وظیفه همگانی است که به این موضوع بسیار مهم و ارزشمند که از ناحیه خداوند به ما رسیده برای جامعه فعلی و نسلهای آینده حفظ و آن را ترویج دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا