خراسان شمالی

برگزاری نشست دانشجویی “کوچه باغ آسمان” ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، نشست دانشجویی با عنوان “کوچه باغ آسمان” ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان با حضور حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در محل پردیس امام محمدباقر(ع) دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی در روز ۵دیماه برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این نشست با اشاره به این موضوع که تلاش برای اعتلای معنوی از شاخصه‌های دانشجو معلمان است اظهارداشت: با توجه به اینکه آینده نسل بعد در گرو تلاش‌های شما معلمان دلسوز است باید به ابعاد معنوی خود توجه ویژه‌ای داشته باشید.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی افزود: نماز بهترین راه ارتباط با خداوند متعال است و دوران دانشجویی نیز بهترین زمان است تا نه تنها ارتباط شما با خداوند بیشتر شود که شیوه‌های دعوت به نماز را برای دعوت نسل آینده به این فریضه بزرگ الهی فرا بگیرید.

وی در پایان با اشاره به لزوم هر چه بیشتر برگزاری این نشست های صمیمی گفت: شما دانشجومعلمان باید همت کنید تا انشالله دانش آموزانی که شما مسئولیت تربیتشان را عهده دار می شوید نسلی مومن و انقلابی باشند.

این نشست از سری نشست های دانشجویی با عنوان “کوچه باغ آسمان” است که توسط ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در دانشگاه های استان و با حضور اساتید بومی ستاد برگزار می شود.

برگزاری نشست دانشجویی "کوچه باغ آسمان" ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی برگزاری نشست دانشجویی "کوچه باغ آسمان" ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی برگزاری نشست دانشجویی "کوچه باغ آسمان" ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا