تهران

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با فرماندار شهرستان بهارستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران ، دیدار و گفتگوی حجت الاسلام و المسلمین نور محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به همراه حجت الاسلام و المسلمین عباسی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بهارستان با فرماندار بهارستان در تاریخ ۴ دی ماه برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین نور محمدی گفتند : ضرورت دارد از ظرفیت  بالای این شهرستان و حضرتعالی در خصوص امر ترویج اقامه نماز در شهرستان استفاده نمائیم که خوشبختانه شهرستان بهارستان در اتفاقات اخیر با درایت حضرتعالی خوش درخشید.

وی در ادامه گفت : در امر اقامه نماز توقع داریم تا در این حوزه فعالیتهای خوبی انجام شود و با برگزاری پیش اجلاس نماز در شهرستان، از فعالین در حوزه ی نماز تقدیر به عمل آورید .

وی در ادامه گفت: برگزاری جلسات شورای اقامه نماز جهت بررسی وضعیت اقامه نماز ادارات با حضور امام جمعه در دستور کار قرار بگیرد.

نور محمدی گفت: در خصوص مسابقه فجر تا فجر هم با توجه به ظرفیت بالای موجود در شهرستان، انتظار  داریم که یک رتبه خوبی در سطح استان و حتی کشور کسب کنید .

در ادامه نوحی فرماندار بهارستان ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام فاطمیه و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: ما در آیات قرآن داریم اقیموا الصلاه یعنی زمینه اقامه نماز را فراهم کنید ، یعنی ابتدا نمی گوید نماز بخوانید بلکه تاکید به فراهم کردن زمینه اقامه نماز دارد .

وی در ادامه گفت: ما هم تا به امروز هر چه در توان داشتیم در این خصوص انجام دادیم و در آینده هم انجام خواهیم داد .

نوحی افزود: در خصوص اقامه نماز جماعت در ادارات ، ۲۵ اداره در شهرستان هستند که در واحد های مسکونی استیجاری مستقر هستند و بعضا” ۲ یا ۳ نیرو دارند چرا که شهرستان بهارستان ، یک شهرستان تازه تاسیس است که ۱۲ سال قدمت دارد و این موجب شده است که ساختار اصلی ادارات هنوز شکل نگرفته باشد ولی این چیزی از وظایف ما کم  نمی کند و ما با تمام قوا در خدمت شما در امر ترویج اقامه نماز خواهیم بود  .

وی گفت: خوشبختانه این شهرستان ظرفیت مذهبی بالایی دارد با مردمانی خداشناس و قدر دان ، ولی مشکلات نتوانسته بین مردم و مذهبشان فاصله بیاندازد .

در پایان این دیدار حجت الاسلام و المسلمین نور محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به پاس خدمات شایسته و فعالیت های موثر فرماندار در حوزه ترویج نماز ، یک جلد تفسیر قرآن به ایشان اهداء نمود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با فرماندار شهرستان بهارستان دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا