اخبارلرستان

نمازخانه جدید اداره کل سازمان محیط زیست استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نمازخانه جدید اداره کل سازمان محیط زیست با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، مدیر کل این مجموعه و دیگر اعضا در تاریخ بیست و سوم اسفند ماه افتتاح شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در خصوص افتتاح نمازخانه جدید اداره کل سازمان محیط زیست استان اظهار داشت: قبولی نماز شرط قبولی سایر اعمال بوده و در آیات قرآن مجید و روایات به اهمیت نماز و اقامه آن بسیار تاکید شده و کسی که اهل نماز باشد از مسائل و مشکلات به سلامت عبور می‌کند.

وی با بیان اینکه مسجد و نمازخانه یکی از لوازم مهم برای اقامه نماز مطلوب است، عنوان کرد کرد: قرآن کریم به مسجدسازی و نگهداری آن سفارش داشته در روایات نیز به این مسئله تاکید شده است و ما نیز به دلیل اهمیتی که برای اقامه نماز همکاران قائل بودیم تلاش داشتیم مکان اقامه نماز به بهترین شیوه ممکن ساخته و تجهیز شود تا این مکان به جایی برای برگزاری مراسم‌های دینی تبدیل شود.

چراغی تصریح کرد: بشر موجودی است که می‌تواند در مسیر سعادت یا در مسیر شقاوت قرار گیرد و حرکت و حضور در مسیر صلاح و سعادت جز از طریق عبادت حاصل نمی‌شود.

افتتاح نمازخانه جدید اداره کل سازمان محیط زیست استان لرستان افتتاح نمازخانه جدید اداره کل سازمان محیط زیست استان لرستان افتتاح نمازخانه جدید اداره کل سازمان محیط زیست استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا